fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

III edycja Rowerem po zdrowie - start już 10 września

III edycja Rowerem po zdrowie - start już 10 września
2019-09-10

III edycja Rowerem po zdrowie - start już 10 września

Rok szkolny 2019/20  Rowerem po zdrowie  Konkursy 
  • Jasonj

Zapraszamy uczniów, rodziców i pracowników naszej szkoły do udziału w III edycji konkursu "Rowerem po zdrowie!". Konkurs będzie prowadzony przez cały rok szkolny 2019/20 a jego głównym celem jest propagowanie jazdy na rowerze jako sposobu na zdrowie i dobrą kondycje. Wszystkie założenia konkursu znajdziecie tu (Menu uczniowie - Rowerem po zdrowie). Natomiast szczegółowy regulamin konkursu jest dostępny w momencie zapisu do udziału w konkursie.

Wycieczki rowerowe będziemy rejestrować w specjalnym systemie internetowym na stronie naszej szkoły, na zakończenie konkursu (15.06.2020 r.) dokonamy podsumowania i wyłonimy najlepszych rowerzystów w poszczególnych kategoriach (uczniowie klas I-III, IV-VIII, osoby dorosłe) oraz najlepszą klasę (najwięcej przejechanych kilometrów średnio na ucznia).

Jak założyć konto, zapisać się do konkursu i dodać wycieczkę do systemu? Filmy z instrukcjami znajdują się kanale YouTube naszej szkoły. Oczywiście, jeśli już posiadamy konto i braliśmy udział w poprzedniej edycji nie musimy tworzyć innego. Jeśli jednak ktoś korzystał z logowania przez Facebooka i jego konto nie działa - to proszę o maila informacją na adres jjasonek@spwz.pl - postaram się odblokować takie konto.

Zachęcamy użytkowników do opisywana swoich wycieczek i publikowania ich dla innych użytkowników (trzeba ustawić status - Chcę się pochwalić wycieczką). Opublikowane wycieczki można oceniać, a profile użytkowników publikujących wycieczki można obserwować.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

 

Poprzednią edycję konkursu sponsorowali:

ITT-Solutions Niepołomice

Sieć Aptek Zdrowe CenyGmina Niepołomice