fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Rowerem po zdrowie II - zaczynamy już 24 września!

Rowerem po zdrowie II - zaczynamy już 24 września!
2018-09-21

Rowerem po zdrowie II - zaczynamy już 24 września!

Rowerem po zdrowie  Rok szkolny 2018/19 
  • Jasonj

Zapraszamy uczniów, rodziców i pracowników naszej szkoły do udziału w II edycji konkursu "Rowerem po zdrowie!". Konkurs będzie prowadzony przez cały rok szkolny 2018/19 a jego głównym celem jest propagowanie jazdy na rowerze jako sposobu na zdrowie i dobrą kondycje. Wszystkie założenia konkursu znajdziecie tu (Menu uczniowie - Rowerem po zdrowie). Natomiast szczegółowy regulamin konkursu jest dostępny w momencie zapisu do udziału w konkursie.

Wycieczki rowerowe będziemy rejestrować w specjalnym systemie internetowym na stronie naszej szkoły, na zakończenie konkursu (15.06.2019 r.) dokonamy podsumowania i wyłonimy najlepszych rowerzystów w poszczególnych kategoriach (uczniowie klas I-III, IV-VIII, osoby dorosłe) oraz najlepszą klasę (najwięcej przejechanych kilometrów średnio na ucznia).

Jak założyć konto, zapisać się do konkursu i dodać wycieczkę do systemu? Filmy z instrukcjami znajdują się kanale YouTube naszej szkoły. Oczywiście, jeśli już posiadamy konto i braliśmy udział w poprzedniej edycji nie musimy tworzyć innego. Jeśli jednak ktoś korzystał z logowania przez Facebooka i jego konto nie działa - to proszę o maila informacją na adres jjasonek@spwz.pl - postaram się odblokować takie konto.

Podczas II edycji wprowadzamy dodatkową kategorię "Najciekawsza wycieczka" - zachęcamy, więc do opisywania swoich wycieczek, szczególnie wtedy, jeśli wybierzemy się na naprawdę ciekawą wycieczkę, warto ją opisać i przedstawić innym uczestnikom konkursu. Żeby wycieczka mogła wziąć udział w konkursie na najciekawszą wycieczkę, musi posiadać status "Chcę się pochwalić wycieczką".

W okresie wakacji do systemu zostały wprowadzone dodatkowe funkcje społecznościowe, które umożliwiają obserwowanie innych uczestników konkursu oraz ocenianie wycieczek innych uczestników konkursu.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

 

Poprzednią edycję konkursu sponsorowali:

ITT-Solutions Niepołomice

Sieć Aptek Zdrowe CenyGmina Niepołomice