fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Rowerowa wiosna 2019!

Rowerowa wiosna 2019!
2019-04-04

Rowerowa wiosna 2019!

Rok szkolny 2018/19  Rowerem po zdrowie  Informacje dla rodziców 
  • Jasonj

Zapraszamy uczniów, rodziców i pracowników naszej szkoły do wzięcia udziału w naszej rowerowej wiośnie! w ramach której rywalizujemy aż w dwóch konkursach.

Cały czas trwa nasz rowerowy konkurs "Rowerem po zdrowie" wszystkich serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy. Konkurs trwa od września, niektórzy uczestnicy mają już zaliczone bardzo wiele kilometrów, jednak do zabawy można się włączyć w każdej chwili.

Żeby zachęcić do zabawy również tych, którzy do tej pory nie rywalizowali i nie mają już raczej szans dogonić najwytrwalszych uczestników, proponujemy dodatkowo wiosenną rywalizacje pod hasłem "Mistrz wiosny!".

Przypominamy, że główna rywalizacja toczy się kategoriach uczniowie klas I-III, uczniowie klas IV-VII oraz dorośli. Pod uwagę brane są wszystkie zarejestrowane w naszym systemie wycieczki w okresie od września do 15.06.2019 r. Rywalizujemy indywidualnie oraz klasowo. Rywalizacji klasowej liczymy kilometry pokonane średnio na ucznia, żeby klasa mogła zostać sklasyfikowana to konkursie musi wziąć udział przynajmniej dwóch uczniów danej klasy.

Dodatkowa edycja "Mistrz wiosny" jest prowadzona tylko w klasyfikacji indywidualnej, a pod uwagę brane są wszystkie wycieczki zarejestrowane w naszym systemie w okresie od 1.04.2019 do 15.06.2019.

Dokładne instrukcje jak założyć konto w systemie i jak rejestrować wycieczki znajdziecie tu.

Nasz konkurs wspierają: Sieć Aptek ZdroweCeny, firma informatyczna ITT-Solutions

Jeśli ktoś z Państwa chciałby wesprzeć nasz konkurs rowerowymi nagrodami dla uczestników zapraszamy do kontaktu.

ROWEROWY MAJ!

Nasza szkoła przystąpiła do kampanii "Rowerowy Maj". Akcja jest organizowana przez Miasto Gdańsk we współpracy z Gminą Niepołomice. Zasady konkursu są bardzo proste, każdy uczeń, który w okresie od 6 do 31 maja przyjedzie do szkoły na rowerze, hulajnodze, deskorolce czy na rolkach, otrzymuje punkt w klasyfikacji indywidualnej i punkt na konto swojej klasy. Dla najbardziej aktywnych uczniów i klas przewidziane są nagrody. Warunkiem uczestnictwa w akcji jest zgoda rodzica na przetwarzanie danych osobowych dziecka dla potrzeb konkursu. Zgodę taką można wyrazić podpisując się na liście klasowej - listy dostępne są w sekretariacie szkoły lub dostarczyć zgodę indywidualną >>> pobierz.

Szczegóły na stronie internetowej organizatora rowerowymaj.eu

W zakładce "Do pobrania" znajduje się m.in. Regulamin konkursu oraz ulotka dla rodziców.