fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Wygraliśmy Rowerowy Maj!

Wygraliśmy Rowerowy Maj!
2018-06-04

Wygraliśmy Rowerowy Maj!

Rok szkolny 2017/18  Rowerowy Maj 2018 
  • Jasonj

Zakończyła się akcja "Rowerowy Maj". Inicjatorem kampanii jest miasto Gdańsk, a w tym roku została ona przeprowadzona w 30 miastach i gminach w tym w Gminie Niepołomice.

W naszej gminie w akcji wzięły udział 2 przedszkola i 6 szkół. W "szkolnej" stawce nasza szkoła okazała się najlepsza, "rowerowa" frekwencja uczniów naszej szkoły wyniosła 74,4%. Wyprzedziliśmy SP w Woli Batorskiej (67,9%) oraz SP Niepołomice, SP Suchoraba, SSP Niepołomice i SP w Podłężu.

W rywalizacji klasowej najlepsza okazała się klasa I, której uczniowie zanotowali aż 96% w "rowerowej" frekwencji (najlepszy wynik klasowy w gminie) na kolejnych miejscach znalazły się: klasa IV (78,4%), klasa V (76,1%), klasa VI (75,85), klasa VII (65,3%), klasa II (56,9%) i klasa III (56,8%). Aż 25 uczniów zanotowało 100% "rowerową" frekwencję, czyli w dniach 7-30 maja 18 razy przyjechali do szkoły na rowerze.

Wszystkim uczestnikom "Rowerowego Maja" dziękujemy za udział w akcji, teraz czekam na nagrody, które ma ufundować Gmina Niepołomice.

 

Ranking placówek w Gminie Niepołomice