fix bar

Zawody sportowe

2020-09-17

SZKOLNE ZAWODY BIEGOWE

W dniu 16.09.2020r. w szkole w  Woli Zabierzowskiej odbyły się zawody sportowe w biegach. Trasa wokół szkoły miała długość 300m.  Ważną sprawa jest to, iż wszyscy uczestnicy ukończyli bieg oraz bawili się dobrze kibicując swoim kolega  i koleżką.

W kategorii dziewczynek klas I-VI  na pierwszych trzech miejscach rywalizacje ukończyły: Urych Nikola, Maciejak Natalia, Ptak Alicja, a wśród chłopców zwyciężył: Błażej Wymazała, drugie miejsce zajął Adam Harabasz, a trzecie Jakub Musiał.

W kategorii dziewcząt klas V-VIII  na podium stanęły uczennice klasy 7: Hajduk Anna, Hardyn Natalia, Fraś-Tańcula Natalia. Zacięta rywalizacja miała miejsce wśród chłopców , którzy o miejsca walczyli do samego końca. Alan Duda z klasy 8  pokonał o włos Huberta Nawalanego z klasy 7, a tuż za nimi uplasował się Karol Kaźmierczak z klasy 7.

Na samym końcu przeprowadzono konkurs sztafet mieszanych 4x300 (2 chłopców, 2 dziewczynki z jeden klasy). Najlepsza okazała się klasa 7, w której to skład wchodzili: Jakub Pasich, Natalia Fraś -Tańcula, Sabak Karol, Ania Hajduk. Uzyskany czas to  4 min 30s i  jest to nowy rekord szkoły.

Zwycięzcą wręczono pamiątkowe dyplomy i  nagrody.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do aktywnego spędzania czasu wolnego.